Uroczystości

Interesuje Cię sala bankietowa w mieście Góra, ale wciąż nie wiesz, którą wybrać? Zapraszamy do restauracji Magnolia Food. Doświadczenie zdobyte podczas organizacji wielu imprez pozwoli nam zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas Twojej uroczystości. 

Profesjonalna obsługa, rozbudowane menu oraz wystój sali, jakie tylko sobie wymarzysz – to wszystko i wiele więcej zaproponujemy Ci w Magnolia Food. Wybierz nasz lokal, by zorganizować wymarzone przyjęcie.

Sala bankietowa Góra – wybierz restaurację Magnolia Food

Wiemy, jak stresująca i czasochłonna może być organizacja ważnych uroczystości. Aby uniknąć zakupów, przygotowywania potraw, obsługiwania gości, a w końcu sprzątania po imprezie, zaufaj Magnolia Food.

Kiedy Ty będziesz świętować ważną uroczystość, my zorganizujemy wszystko za Ciebie. Żadna rozmowa czy istotny moment już Cię nie ominie. Usiądź wygodnie wraz z rodziną przy stole, spędzaj z nimi czas i celebruj chwilę, a my zajmiemy się resztą.

W Magnolia Food możliwa jest organizacja:

  • wesela,
  • stypy,
  • urodzin,
  • chrzcin,
  • jubileuszu,
  • imprez okolicznościowych.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie nie tylko imprezy rodzinne, ale i biznesowe. W naszym lokalu niejednokrotnie zajmowaliśmy się wigiliami firmowymi, bankietami, spotkaniami integracyjnymi czy kawowymi.

Zajmiemy się organizacją ważnej dla Ciebie uroczystości

W miejscowości Góra restauracja Magnolia Food proponuje profesjonalną organizację imprez okolicznościowych. Jeśli zdecydujesz się na nasz lokal, otrzymasz możliwość dowolnej dekoracji. Wesele, komunia czy urodziny wymagają przecież odpowiedniego wystroju sali. Dzięki temu zbudujesz atmosferę oraz wprawisz gości w szampański nastrój. Na życzenie zajmujemy się również przygotowaniem dekoracji i przystrojeniem lokalu. Nie musisz martwić się o żaden aspekt swojego przyjęcia. 

Wiemy również, że nie zawsze w życiu mamy powody do świętowania. Przykładem takiego wydarzenia jest stypa. Magnolia Food zapewnia kameralną atmosferę adekwatną do powagi spotkania. Chwile zadumy i refleksji po stracie bliskiej osoby powinny być niczym niezakłócone. Zadbamy, by takie momenty stały się czasem wyciszenia i spokoju.

Niezależnie od okazji, wybierając Magnolia Food, masz pewność, że profesjonalnie podejdziemy do organizacji wydarzenia. Nasz lokal chętnie wybierają nie tylko mieszkańcy Góry, ale i okolicznych miejscowości, zwłaszcza Leszna

Wybierz pyszne jedzenie z rozbudowanego menu

Proponowane przez Magnolia Food Restauracja Góra jedzenie, możesz dopasować do preferencji swoich gości. 

  • Wiesz, że wśród nich są osoby, które nie jedzą mięsa? Zaproponujemy dania wegetariańskie, które na pewno im zasmakują.
  • Ktoś z zaproszonych ma alergię na dany składnik? Stworzymy danie niezawierające alergenu lub nie dodamy go do potrawy.
  • Na przyjęciu będą dzieci? Nawet największy niejadek z chęcią skosztuje potraw przygotowanych specjalnie dla niego przez naszego szefa kuchni.
  • Masz specjalne życzenia lub potrawę, której nie ma w karcie, a bardzo zależy Ci, by pojawiła się na stole? Również postaramy się ją przygotować.

W restauracji Magnolia Food zależy nam na zadowoleniu gości. Serwowane potrawy oraz ich ilość dopasujemy do Twoich oczekiwań i budżetu. 

Wybierając nasz lokal, masz również pewność, że obsługa kelnerska zadba, by podczas uroczystości gościom niczego nie zabrakło. Będzie czuwała nad przebiegiem przyjęcia oraz zadowoleniem zaproszonych, by zapewnić kompleksową obsługę.

Zobacz menu i już teraz wybierz posiłki, które pojawią się na stole podczas uroczystości. Jeśli nie możesz zdecydować, które dania będą najlepsze, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Profesjonalne przygotowanie uroczystości i imprez

Magnolia Food to idealna restauracja na komunie, wesele, urodziny czy inną ważną uroczystość. Jeśli nie potrzebujesz lokalu, a bardziej zależy Ci na cateringu oraz obsłudze kelnerskiej, również skontaktuj się z nami. Mamy odpowiednie zaplecze techniczne i logistyczne, by zorganizować przyjęcie w miejscu wskazanym przez Ciebie, a nawet w plenerze. Zadbamy, by nawet poza naszą restauracją całość wydarzenia przebiegła bezproblemowo.

Nie czekaj dłużej i już teraz skontaktuj się z Magnolia Food, by poznać szczegóły oferty. W kwestii organizacji uroczystości i innych ważnych wydarzeń zaufało nam już wiele osób, o czym świadczą pozytywne opinie oraz renoma, jaką może pochwalić się nasza restauracja. 

Zachęcamy do kontaktu!